Hedeflerimiz

Doğaya yakın olmak, doğa ile birlikte hareket etmek, coğrafyamızın sahip olduğu kadim zenginliğine sahip çıkmak ve biyoçeşitliliği korumak adına elimizden geleni yapmamız gerektiğine inanıyoruz. Toplumun yaşam, tüketim ve beslenme alışkanlıklarını ciddi bir biçimde sorgulayan tüm ekip arkadaşlarımızın niyeti aslında aynı: üreticisinden tüketicisine herkes için daha faydalı, zengin ve sürdürülebilir bir yaşam biçimini odak alarak, yeteneklerini sadece kendisi için değil çevresi ve doğanın faydasına yönelik kullanarak, kendisi gibi doğaya özlem duyan ve doğaya yakın olmak isteyenleri, şehir insanlarını bir araya getirmek, elimizdekinin en iyisini sunmak ve bilinçlendirmek. Bu yüzden, bütün bunları hep birlikte, birbirimizin yeteneklerinden faydalanarak-öğrenerek ve paylaşarak yapıyoruz.

Bugünü keyifle yaşayalım.

İyi yiyelim, iyi içelim, güzel müzik dinleyelim, hoş sohbetler yapalım; doğaya yakın kalalım, doğadan beslenelim, doğada huzur bulalım.

Yarına bilinçli yaklaşalım.

Seçimlerimizi gelecekte daha iyi seçenekler yaratacak yönde kullanalım; yerel üretimi destekleyelim, savurgan tüketimin önüne geçelim; sosyal ve biyolojik çoksesliliği gözümüz gibi koruyalım.

Hepimiz kazanalım.

Sürdürülebilir olmak için para kazanalım, ama kâr etmek tek amacımız olmasın; üreticilerimize ve tedarikçilerimize de kazandıralım, müşterilerimize de ve belki çoğu varlığımızın farkında bile olmayacak hemşehrilerimizin tümüne de.

Beraber fark yaratalım.

Bir şeyler yapmak isteyenlere destek olalım, araştıralım, deneyelim; öğrendiklerimizi paylaşalım; minik hayalleri gerçek yapalım ve beraber daha büyük hayaller kuralım.