Paket Servisimiz

Artık hafta içi ve Cumartesi günleri 11:00-20:30 arası online siparişe açığız!

Çorbalarımızı, sıcak kaselerimizi, istek üzerine yapılmış salatalarımızı, el yapımı içeceklerimizi geri dönüştürebileceğimiz paket malzemeleriyle masanıza ulaştırmak için uzun zamandır çalışıyoruz.

Menümüzdeki yiyecek ve içeceklerde herkesin dilediği malzemelerle milyonlarca kombinasyon arasından kendine en uygununu yaratabilmesini hedeflediğimiz için ve ayrıca mevsimlik malzemelerimiz bazen her gün değişebildiğinden oldukça esnek bir POS ve sipariş sistemine ihtiyacımız vardı. Bunun için en gelişmiş bulut bazlı platformlardan Revel’i seçtik ve tüm programı Türkçe’ye tercüme ettik. İlk başta biraz karışık gözükse de alıştıktan sonra herşey çok kolay–gönül rahatlığıyla siparişinizi buradan verebilirsiniz:

orders.ekbicyeic.com

Ancak ilk hesap açıldığında aktivasyon mesajı ile Hoş geldiniz! mesajı otomatik olarak Revel’in ABD’deki merkezinden yollandığı için onlara müdahale edemedik; bu mesajlar İngilizce yollanıyor. Bu konuda anlayışınıza sığınıyoruz; sisteme kayıt olmakta veya siparişinizi tamamlamakta herhangi bir zorluk çekerseniz lütfen bizi 212 233 52 42 numaramızdan arayın, memnuniyetle yardımcı oluruz.