Hedeflerimiz
Tadı damaklarda kalacak bir hayat için...

Bugünü keyifle yaşayalım.

İyi yiyelim, iyi içelim, güzel müzik dinleyelim, hoş sohbetler yapalım; doğaya yakın kalalım, doğadan beslenelim, doğada huzur bulalım.

Yarına bilinçli yaklaşalım.

Seçimlerimizi gelecekte daha iyi seçenekler yaratacak yönde kullanalım; yerel üretimi destekleyelim, savurgan tüketimin önüne geçelim; sosyal ve biyolojik çoksesliliği gözümüz gibi koruyalım.

Hepimiz kazanalım.

Sürdürülebilir olmak için para kazanalım, ama kâr etmek tek amacımız olmasın; üreticilerimize ve tedarikçilerimize de kazandıralım, müşterilerimize de, ve belki çoğu varlığımızın farkında bile olmayacak hemşehrilerimizin tümüne de.

Beraber bir fark yaratalım.

Birşeyler yapmak isteyenlere destek olalım, araştıralım, deneyelim; öğrendiklerimizi paylaşalım; minik hayalleri gerçek yapalım ve beraber daha büyük hayaller kuralım.

Paket Servisimiz
Hızlı - sağlıklı - lezzetli

Artık hafta içi ve Cumartesi günleri 11:00-20:30 arası online siparişe açığız!

Çorbalarımızı, sıcak kaselerimizi, istek üzerine yapılmış salatalarımızı, el yapımı içeceklerimizi geri dönüştürebileceğimiz paket malzemeleriyle masanıza ulaştırmak için uzun zamandır çalışıyoruz.

Menümüzdeki yiyecek ve içeceklerde herkesin dilediği malzemelerle milyonlarca kombinasyon arasından kendine en uygununu yaratabilmesini hedeflediğimiz için ve ayrıca mevsimlik malzemelerimiz bazen her gün değişebildiğinden oldukça esnek bir POS ve sipariş sistemine ihtiyacımız vardı. Bunun için en gelişmiş bulut bazlı platformlardan Revel’i seçtik ve tüm programı Türkçe’ye tercüme ettik. İlk başta biraz karışık gözükse de alıştıktan sonra herşey çok kolay–gönül rahatlığıyla siparişinizi buradan verebilirsiniz:

orders.ekbicyeic.com

Ancak ilk hesap açıldığında aktivasyon mesajı ile Hoş geldiniz! mesajı otomatik olarak Revel’in ABD’deki merkezinden yollandığı için onlara müdahale edemedik; bu mesajlar İngilizce yollanıyor. Bu konuda anlayışınıza sığınıyoruz; sisteme kayıt olmakta veya siparişinizi tamamlamakta herhangi bir zorluk çekerseniz lütfen bizi 212 233 52 42 numaramızdan arayın, memnuniyetle yardımcı oluruz.

Catering Hizmetimiz

Toplantılarınız, etkinlikleriniz, özel günleriniz için sağlıklı atıştırmalıklar hazırlıyoruz. Kişi sayısını, konsepti ve tarihleri içeren bir e-mail ile info@ekbicyeic.com üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

İKSV, Greenpeace, Arter, ATÖLYE, Impact Hub, YGA, Meşher, Goethe Institute, Danimarka Konsolosluğu düzenli olarak catering çözümleri sunduğumuz paydaşlarımızdan bazıları.